29 травня 2009 року відбулося свято останнього дзвоника в Немішаївській загальноосвітній школі № 2 І – ІІІ ступенів. На площі перед школою зібрались усі учні школи, вчителі, батьки, гості – голова Немішаївської селищної ради Авраменко Г.Ф. та голова партії «Реформи і порядок» Мамай Т.В.

Лунають перші музичні акорди (керує педагог-організатор Кочерга Галина Михайлівна) і на площу виходять юні танцюристи. Захоплюючий танець закінчується. Лунає гімн України і потім виходять першокласники за руку з 11-класниками.

Вітальні промови, вірші, пісні. Директор школи Савченко Ольга Євгеніївна та заступник з навчально-виховної роботи Коршунова Людмила Петрівна вручають 19 грамот за особливі успіхи у навчанні учням 2 – 3 класів, 10 грамот – учасникам районних, обласних олімпіад, конкурсів. Вчитель Шаравіна Людмила Юріївна нагороджена грамотою головного управління відділу освіти за підготовку учасника ІІІ етапу МАН (ІІІ місце в області – Хоменко Я.С.).

Чудовим було виконання пісень про школу (Лютик І., Кирилюк Ю.). Зачарували вірші першокласників і викликали сльози слова 11-класників.

Щасливих вам канікул, дорогі діти!

PS. Школа отримала від гостей цінні подарунки – кошти на передплату освітніх видань і чудову книгу для дітей молодшого шкільного віку Л.Ніцой «Невигадані історії про звіряток-друзяток».

Директор Немішаївської загальноосвітньої

школи № 2 І – ІІІ ступенів

Савченко Ольга Євгеніївна

Кiлькiсть переглядiв: 68

Коментарi