ПРИЄМНІ Й ЩАСЛИВІ ПОДІЇ

У ШКІЛЬНІЙ РОДИНІ…

Три роки тому шкільна родина Немішаївської загальноосвітньої школи № 2 І – ІІІ ступенів прийняла до своїх лав молодого, принципового, завзятого, енергійного, з гарячим серцем, учителя фізкультури Давидчука Богдана Петровича. Залюблений у свою професію і в спорт, учитель одразу згуртував навколо себе дітей, що дружать із фізкультурою, обрали для себе здоровий спосіб життя, тренують і загартовують своє тіло й дух.

Прекрасним прикладом для молоді є Давидчук Б.П.: щоранку зарядка, пробіжка, по вихідних – легкоатлетичний крос на велику дистанцію Немішаєве – Клавдієве, влітку – туристичні походи в Крим. Давидчук Б.П. зберігає і примножує традиції з фізичного виховання у школі, започатковані заслуженим учителем фізкультури Неродою В.М.

Впродовж трьох років одне невирішене життєве питання непокоїть Давидчука Б.П. і адміністрацію школи – відсутність житла, що чорною хмарою сумнівів і переживань охоплювало сонячне бажання молодого вчителя працювати з дітьми у школі.

13.04.2010 р. завдяки материнській турботі – голови Немішаївської селищної ради Авраменко Г.Ф., спільному рішенню членів виконкому, відповідно до чинного законодавства, Давидчуку Б.П. як молодому спеціалісту виділено 1 кімнату /13 кв.м./ у гуртожитку Інституту картоплярства УААН. У кімнаті ще триває ремонт, що здійснюється за кошти селищної ради, але цій приємній події раді всі, а ще до того ж ця радість примножується, оскільки 17.04.2010 р. наш учитель відсвяткував своє весілля.

Тож адміністрація школи, педагогічний колектив, молоде подружжя щиро дякують Авраменко Г.Ф. за турботу, розуміння і своєчасний подарунок.

Адміністрація Немішаївської школи № 2 І – ІІІ ступенів

Кiлькiсть переглядiв: 20

Коментарi