Тиждень дитячого читання у школі

Традиційним стало проведення тижня дитячого читання у Немішаївській ЗОШ №2 І - ІІІ ступенів у рамках Всеукраїнського тижня книги. Це особливий час, адже в стінах рідної школи збираються не тільки учні, а й їх батьки, які люблять читання, культивують його у своїй сім’ї. У школі 19 березня пройшла пізнавально – розважальна сімейна вікторина «Тато, мама, я – читає вся сім’я», яку підготувала класовод 4 – А класу Тетяна Миколаївна Кобко. На свято – конкурс завітали сімейні команди дружнього класу: родина Дячок та родина Богданюк.

Команди найрозумніших та найвеселіших не розчарували своїми знаннями. Члени журі, очолюване методистом районного відділу освіти з бібліотечно – бібліографічних фондів Людмилою Петрівною Кириленко, не лише оцінювали, а й були активними учасниками конкурсу.

Свою майстерність демонстрували і діти, і їх батьки, які підготували костюми, номери художньої самодіяльності.

Свято пройшло весело, завзято, з гумором. Величезне задоволення від спілкування отримали всі учасники.

Родини були нагороджені грамотами та цінними подарунками, а болільники теж не залишилися поза увагою. Майже всі отримали призи за активну участь у цьому святі.

Після завершення вікторини до учасників та вболівальників звернулася методист з бібліотечно – бібліографічних фондів Л.П.Кириленко, яка відзначила високий рівень виступу команд, уболівальників. Побажала дружити з книгами – наставниками, адже саме книга дарує нам знання, зустрічі з новим, невідомим і прекрасним.

Тетяна Кобко, учитель 4 – А класу Немішаївської ЗОШ №2 І – ІІІ ступенів

Кiлькiсть переглядiв: 33

Коментарi