Звіт про проведення заходів до відзначення Року англійської мови

в Немішаївській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів

На виконання Указу Президента України від 16 листопада 2015 року № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 11.02.2016 № 33 «Про затвердження Плану заходів спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови у Київській області на 2016 рік», наказу відділу освіти Бородянської райдержадміністрації від 10.03.2016 № 40/01 «Про затвердження Плану заходів із проведення у 2016 році в навчальних закладах району Року англійської мови в Україні», враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування та з метою сприяння її вивченню та популяризації в Немішаївській загальноосвітній школі №2 І-ІІІ ступенів розроблено план заходів щодо проведення Року англійської мови в школі.

Згідно з планом роботи протягом 2016 року учителі англійської мови Подгаєцька Л.В., Стегній Л.В., Боровицька О.О. залучали учнів до активної діяльності з реалізації плану заходів із проведення у 2016 році в навчальних закладах району Року англійської мови в Україні.

У січні 2016 року для учнів 5-7 класів було проведено конкурс малюнків на тему «Ukraine is my Motherland», було організовано виховний захід «Як козаки гостей на Україні вітали», який проходив у формі подорожі до України. Ця уявна екскурсія сприяла згуртуванню учнівського колективу, вихованню поваги та вшанування традицій української держави. Цей захід проходив різними мовами (англійською, російською та українською).

У бібліотеці школи організовано постійно діючу тематичну виставку, присвячену Року англійської мови в Україні. Протягом березня учні відвідали книжкову виставку “Live with English” у шкільній бібліотеці . Під час усного журналу “Shevchenko in our heart” старшокласники декламували відомі твори Кобзаря, розповідали про важливі етапи життя поета.

17 березня 2016 року Подгаєцька Л.В. провела квест серед учнів 8-х класів, щодо історичних та культурних знань учнів про Ірландія з нагоди дня Святого Патріка.

Організовано випуск стіннівок англійською мовою з охопленням краєзнавчого матеріалу, граматичних та лексичних структур та ігрових можливостей, зокрема у квітні 2016 року учнями 9-А класу створено стіннівку з нагоди 400 річниці Уіл’яма Шекспіра.

З метою популяризації вивчення іноземних мов та удосконалення мовленнєвої компетенції учнів у навчальних закладах України цьогоріч було організовано літні мовні табори. На базі закладу було створено мовний табір «Language Station», у якому діти мали змогу поглиблювати знання іноземних мов, поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком. Основна мета роботи мовного табору – зацікавити учнів вивченням іноземних мов, допомогти подолати психологічний та мовний бар’єри, саме тому організатори підібрали завдання розважального та розвивального характеру: презентації, квести, , ігри, пісні, танці, екскурсії, інтерв’ю, перегляд навчального відео. Учасниками мовного табору стали учні 4- 5-х та 7-8-х класів. До роботи з дітьми були залучені вчителі іноземної мови: Подгаєцька Л.В., Стегній Л.О, Боровицька О.О. Робота табору тривала 5 днів, з 30.05. по 03.06. 2016 року. Усі дні були тематичними: «День відкриття табору», «День безпеки», «День Британії», «День України», «Вечірка у Країні Чудес». Кожен день у таборі проходив цікаво та весело. Учні змогли здобути необхідні мовні навички, спілкуючись іноземною мовою у невимушеній обстановці і поглибити знання з культури англомовних країн. Підсумком роботи табору стало урочисте закриття на якому діти, виконуючи проектні роботи , протягом чаювання відзначили найцікавіші моменти з життя табору. Слід відмітити, що усі учні були дуже активними у різних видах діяльності, уміло працювали у групах та парах, за що і були нагороджені сертифікатами.

У вересні 2016 року команда учнів 9-11 класів «Максимус» приняла участь у районному етапі інтелектуальних ігор, присвяченим Року англійської мови та посіла І місце.

У 2016 році учнів 9-10 класів ознайомлено з міжнародною програмою обміну учнями «FLEX». Цьогоріч учениця 10 класу Білан Катерина стала учасником програми.

В Немішаївській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів започатковано розмовний клуб з англійської мови для учнів 8-11 класів, а фактично для всіх, хто бажає покращити свої комунікативні навички англійською мовою. Заняття в клубі веде Стегній Любов Олександрівна, вчитель англійської мови. Перше заняття проведено 3 листопада 2016 року.

19 листопада учні 8-11 класів прийняли участь у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Учень 8-А класу Дубовенко Владислав та учениця 10 класу Дідук Марія посіли І місце. Учні 5-11 класів – учасники районних конкурсів учнівських проектів “My favourite writer”,“My favourite book”,“My favourite film”.

«Як козаки гостей на Україні вітали»

/Files/images/IMG_3392.JPG

Квест "Happy St.Patrick's Day!"

/Files/images/DSC00712.JPG

/Files/images/DSC00719.JPG

/Files/images/DSC00723.JPG

400 річниця Уіл’яма Шекспіра.

/Files/images/DSC00954.JPG

Розмовний клуб з англійської мови "Top success"

/Files/images/DSC02121.JPG

/Files/images/DSC02934.JPG

"Christmas is coming"

/Files/images/DSC02328.JPG

/Files/images/DSC02324.JPG

/Files/images/DSC02331 — копия.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 69

Коментарi