Свято української мови

2017-11-09

/Files/images/Савченко.jpg

День української писемності та мови відзначають 9 листопада. Це свято було встановлено указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови – це зникнення нації. Якщо ж мова стає необхідною і вживається насамперед національною елітою – сильною і високорозвиненою стає нація і держава.
До Дня української писемності та мови учні 7-А класу Немішаївського НВК (класний керівник Савчеко О.Є.) підготували "Свято української мови". На святі діти декламували вірші про мову, виконували пісні присвячені українській мові, розповідали багато цікавих фактів про нашу солов’їну мову, а також поставили сценку уривок з пєси І. Котляревського «Наталка Полтавка».
Дякуємо 7-А класу за чудово проведене свято!!!

Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi