За сприяння депутатського корпусу Бородянської та Немішаївської селищних рад на базі Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів організовано роботу пришкільного табору денного перебування "Котигорошко"

Немішаївська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів вітає відвідувачів з початком нового сезону літнього табору 2015 року

08. 06.2015 року в Немішаївській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів урочисто оголошено про відкриття сезону розваг , творчих конкурсів , спортивних естафет та корисних порад : розпочав свою роботу пришкільний табір з денним перебуванням «Котигорошко». На відкриття табору завітали кумедні гості-клоуни, які створили веселу, казкову атмосферу та подарували школярам гарний настрій. В перший день відпочинку діти ознайомилися з режимом роботи та правилами поведінки в таборі. Вчителі-вихователі провели бесіду на тему "Твоя дорога до табору", відбувся конкурс малюнків "Літо в гості завітало". Психолог школи Малініна І.В. провела заняття з елементами тренінгу «Будьмо знайомі». Скеровує роботу табору педагог- організатор школи Олійник Оксана Вікторівна, яка є начальником табору. Табір відвідує 50 учнів 1-4 класів Немішаївської ЗОШ №1 та Немішаївської ЗОШ №2. Діти разом з вихователями працюють у загонах: "Смайлики", Козачата", "Олімпійці".

/Files/images/DSC09001.JPG

/Files/images/DSC09022.JPG

/Files/images/DSC09037.JPG

/Files/images/DSC09060.JPG

/Files/images/DSC09061.JPG

09.06.2015 року в таборі з денним перебуванням «Котигорошко» проведено «День загону». Діти розучували загонову пісню, створили емблеми загонів, розподілили обов’зки. Вчителі-вихователі організували спортивні конкурси «Роби з нами, роби, як ми, роби краще нас!». Медична сестра Санченко Г.П. провела вікторину « Що таке здоров’я?», діти переглянули відеопрезентацію «Корисні та шкідливі мікроби». Позитивні враження залишилися в малечі від екскурсії до Православного храму селища. Після смачного обіду учні проявили себе сравжніми художниками, відвідавши гурток декоративного мистецтва.

/Files/images/IMG_1374.JPG

/Files/images/IMG_1376.JPG

/Files/images/IMG_1378.JPG

/Files/images/IMG_1395.JPG/Files/images/IMG_1388.JPG/Files/images/IMG_1380.JPG

Згідно з виховним планом роботи 10.06.2015 року вихованці табору з денним перебуванням «Котигорошко» прийняли участь у заходах до Дня казок. Школярі відпочивали та розважалися в парку «Казкова галявина». Діти продемонстрували знання казок у вікторині «У світі чарівників» та своє декламаторське вміння у конкурсі казкарів «Я – актор». Після смачного обіду усі із задоволенням переглянули мультфільми.Вихователі табору провели інструктаж «Правила поведінки на спортивному майданчику»

/Files/images/DSC09121.JPG

/Files/images/DSC09122.JPG

/Files/images/DSC09109.JPG

11.06. 2015 р. для вихованців табору з денним перебуванням «Котигорошко» було підготовлено цікаві та змістовні екскурсій та розваги в рамках Дня рідного краю. Діти отримали багато цікавих вражень та нової інформації про рідне селище після екскурсії до пам’ятника Т.Г.Шевченку, до пам’ятного знаку усім загиблим за волю України у різні часи воєнних лихоліть, шкільного краєзнавчого музею. Бібліотекар селища Іванюк В.М. гостинно зустріла учнів та організувала конкурс знавців історії рідного селища, народних традицій та пісень. Школярі з радістю приймали участь у спортивному конкурсі «Веселі перегони», перемогу в якому здобули вихованці загону «Козачата».

/Files/images/DSC09118.JPG

/Files/images/DSC09129.JPG

/Files/images/DSC09130.JPG

/Files/images/DSC09116.JPG

/Files/images/DSC09133.JPG

12.06.2015 р. в таборі денного перебування «Котигорошко» проведено День тварин. Діти прийняли участь у спортивно-розважальній програмі «Поклик джунглів» та в конкурсі ліплення «Веселий зоопарк». Виставку кумедних пластилінових звірят організовано у фойє школи.Вихователі та медична сестра табору провели цікаву бесіду «Правила поведінки з тваринами». В другій половині дня малюки вирушили у захоплюючу подорж разом з героями мультфільму «Книга джунглів».

/Files/images/DSC09142.JPG

/Files/images/DSC09143.JPG

/Files/images/DSC09148.JPG

/Files/images/DSC09145.JPG

Туризм – це справа не тільки корисна, а й цікава.

15 червня в нашому таборі «Котигорошко» проходив день туризму та подорожей. Після поживного сніданку дітлахи вирушили в захоплюючу мандрівку місцевим ліском. Подорожуючи школярі грали в захоплюючі ігри та збирали природні матеріали для конкурсу. У загоні «Олімпійці» була проведена вікторина з природознавства «Люби і знай свій свій рідний край».А загін «Козачата» провів гру «Розсміши друзів»,учасники якого намагалися розвеселити своїх товаришів. Після повернення з екскурсії загони займались виготовленням листівок з природніх матеріалів.

/Files/images/DSC09162.JPG

/Files/images/DSC09156.JPG

/Files/images/DSC09173.JPG

/Files/images/DSC09171.JPG

16 червня в пришкільному таборі «Котигорошко» пройшов день народознавства. Цього дня малеча чекала найбільше, адже саме сьогодні відбулась екскурсія в етнографічний комплекс «Українське село». Під час екскурсії діти познайомились з предметами побуту наших предків, побували в справжніх українських хатах, дізнались багато цікавого про народні українські традиції та обряди. Після екскурсії школярі мали можливість відвідати зоопарк, який розташований на території комплексу та завітати до крамнички з витворами декоративно-прикладного мистецтва. Закінчився табірний день конкурсом на краще виконання народних пісень та нагородженням переможців.

/Files/images/DSC09183.JPG

/Files/images/DSC09188.JPG

/Files/images/DSC09202.JPG

/Files/images/DSC09215.JPG

/Files/images/DSC09184.JPG

/Files/images/DSC09223.JPG

/Files/images/DSC09232.JPG

/Files/images/DSC09185.JPG

/Files/images/DSC09230.JPG

Життя у кожної людини єдине і неповторне, здоров’я – найцінніший скарб. І тому кожен повинен його берегти. Цієї мудрої і дуже важливої науки ми повинні вчитися постійно, щоб одержані знання стали стійким переконанням і нормою життя.

17 06.2015 року в таборі «Котигорошко» проведено День здоров’я. Цей день був дуже корисний для дітей. В числі найголовніших правил нашого життя є «Правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах». Керівник гуртка "Безпека життєдіяльності" Сапсай О.С. ь т т тзапросила вихованців табору та представників ДАІ Бородянського району в Центр безпеки життєдіяльності для участі в пізнавальній вікторині та нагадала малечі,щоб прожити свій вік без страшних пригод, потрібно вже змалку вивчати Правила дорожнього руху, досконало їх знати і завжди виконувати. Діти уважно слухали питання і активно обговорювали відповіді, а переможці отримали корисні нагороди : світловідбиваючі наліпки. Школярі не лише почули правила безпечної поведінки, але й закріпили свої знання, переглянувши мультфільми.

/Files/images/DSC09253.JPG

/Files/images/DSC09269.JPG

/Files/images/DSC09257.JPG

/Files/images/DSC09274.JPG

/Files/images/DSC09291.JPG

/Files/images/DSC09293.JPG

/Files/images/DSC09298.JPG

/Files/images/DSC09301.JPG

/Files/images/DSC09319.JPG

18.06.2015 року у таборі «Котигорошко» - День природи. Вихованці табору побували на екскурсії у кінологічному центрі МВС України в місті Ірпінь Київської області. Напевне, ця подія запам’ятається надовго. Діти ознайомилися з особливостями утримання службових собак, методами їх дресирування. Проте діти не тільки дізналися подробиці стосовно порід собак, придатних для використання на міліцейській службі. Школярі захоплено спостерігали за результатами загального курсу дресирування, коли службовий пес слухняно виконував усі команди провідника, а також впевнено долав смугу перешкод. Потім відбулося найцікавіше – затримання умовного зловмисника, який, до того ж, після його знешкодження спробував скоїти втечу, а також напасти на працівника міліції. Німецька вівчарка миттєво блокувала всі злочинні дії умовного негідника, що приводило глядачів у захват. Крім цього, школярі на власні очі пересвідчилися у пошукових здібностях службових собак. Гостинні господарі продемонстрували вправу з “вибірки”, тобто пошуку предмета, прихованого однією особою з групи. Працівники центру провели пізнавальну бесіду «Собака – твій друг, собака – твій ворог».

/Files/images/DSC09350.JPG

/Files/images/DSC09359.JPG

/Files/images/DSC09366.JPG

/Files/images/DSC09375.JPG

/Files/images/DSC09377.JPG

/Files/images/DSC09382.JPG

19 червня в таборі «Котигорошко» пройшов День бантика. З самого ранку дітлахи готувалися до конкурсу «В кого більше бантиків». Школярі проявили неабияку фантазію, адже бантики були виготовлені не тільки з стрічок та паперу, а й намальовані фарбами, крейдою, а деякі фантазери скористалися технікою «боді арт». Учні взяли участь у творчому конкурсі «Мій бантин», перемогу в якому здобув загін «Козачата», виготовивши чудові вироби з бантиками. Дітяча креативність також була відзначена грамотами за найоригінальніший та патріотичний бантик.

/Files/images/DSC09402.JPG

/Files/images/DSC09405.JPG

/Files/images/DSC09406.JPG

/Files/images/DSC09407.JPG

/Files/images/DSC09423.JPG

22 червня в таборі «Котигорошко» влаштували день сміхотерапії - проведено День гумору та сміху. Відомо всім, що сміх продовжує життя людини, тому цей день дітлахи провели із великим задоволенням. В таборі відбувся конкурс "Кумедна маска", а також конкурс гуморесок «Про школу і дружбу». Кожен загін готував гумористичні сценки, пісні, частівки, смішинки. У другій половині дня учні мали змогу переглянути мультфільми, які просто запалюють сміхом – «Ну, постривай», «Том і Джері» та інші. Всі залишились веселими та усміхненими.

/Files/images/DSC09504.JPG

/Files/images/DSC09506.JPG

/Files/images/DSC09507.JPG

/Files/images/DSC09509.JPG

/Files/images/DSC09515.JPG

23 червня у таборі «Котигорошко» проведено День Фантазера. Діти взяли участь у конкурсах, які передбачали розвиток творчих здібностей . Учні усіх загонів довели, що вміють писати розпповіді, вірші, танцювати, малювати неіснуючих тварин , із підручних матеріалів створювати фантазійні квіти та шедевральні наряди. Учитель музики Кочерга Г.М. влаштувала пісенний марафон – змагалися команди хлопців та дівчат. Усі із задоволенням відвідали майстер-клас з танців. Вихованцям надзвичайно сподобався запальний «діско». Цей день був дуже позитивним та натхненним.

/Files/images/DSC09241.JPG

/Files/images/DSC09243.JPG

/Files/images/DSC09327.JPG

/Files/images/DSC09333.JPG

/Files/images/DSC09335.JPG

24 червня в пришкільному таборі «Котигорошко» проведено День мистецтва. Найяскравішою подією став конкурс «Таланти табору», за допомогою якого діти розкрили свої таланти, навчились демонструвати їх широкому загалу, проявляти артистизм та креатив у підготовці до конкурсів. Ранок розпочався з позитивної руханки на літньому сонечку. Поснідавши, діти працювали над концертними номерами свого загону: готували пісню, танець або розважальний номер .

На святі ми побачили найталановитіших, найяскравіших зірок нашого табору. Вихованці потішили нас веселими піснями українською та англійською мовами, хореографічними та акробатичними постановками, пантомімою і навіть продемонстрували художній свист. Всі діти були дуже активними та показали свої найрізноманітніші таланти. Оцінювали конкурс талантів наше високоповажне журі у складі вокального ансамблю «Юніsongs», які нагородили глядачів пісенними подарунками та дипломами. Котигорошко вміє відкривати таланти!

/Files/images/DSC09764.JPG

/Files/images/DSC09776.JPG

/Files/images/DSC09781.JPG

/Files/images/DSC09791.JPG

/Files/images/DSC09794.JPG

25 червня в таборі «Котигорошко» - День закриття табору. Останній день у таборі пройшов цікаво і змістовно. Для дітей було організовано конкурсно-розважальну програму «Танцювальний марафон», який зібрав усіх небайдужих до танцю. Малеча продемонструвала вміння синхронно танцювати, бути артистичними, дружніми й виявити знання різних сучасних музичних стилів. Наприкінці заходу відбулися вибори «міс» та «містера» табору. Учні проголосували за своїх фаворитів: Романенко Христину та Гриценка Станіслава. Згодом кожен загін спільними зусиллями створили газету зі світлинами найяскравіших подій табірного життя.

Незважаючи на досить коротку зміну у таборі, відпочиваючі встигли знайти нових друзів серед одноліток. Діти з сумом стверджували, що їм надзвичайно не вистачатиме насиченої щоденної програми, адже свою роботу адміністрація табору намагалася організувати так, щоб дітям було цікаво, щоб вони розкрили свої здібності, таланти, гарно відпочили та навчились чогось нового.

/Files/images/DSC09813.JPG

/Files/images/DSC09817.JPG

/Files/images/DSC09833.JPG

/Files/images/DSC09845.JPG

/Files/images/DSC09859.JPG

/Files/images/DSC09862.JPG/Files/images/DSC09866.JPG/Files/images/DSC09855.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 96

Коментарi