/Files/images/detskiy-lager-ls-camp-logo.jpg

01.06.2017 р. у Немішаївській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів розпочав свою роботу літній мовний табір «Language Station». Табір працюватиме до 15 червня з 30 дітьми школи, учнями 5,6,8 та 10 класів. Участь у мовному таборі допоможе дітям розкрити свої таланти та отримати досвід спілкування іноземною мовою, а допоможуть їм в цьому вчителі англійської мови Подаєцька Л.В., Стегній Л.О., Боровицька О.О. При цьому знання учнів не будуть оцінювати як у школі, і навчання сприйматиметься як гра!

Літній мовний табір допоможе:

· здобути необхідні мовні навички;

· непомітно подолати мовний бар'єр;

· удосконалити свою розмовну мову;

· поєднати навчання із захоплюючим відпочинком;

· отримати мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови.

/Files/images/тижневий план — копия.jpg

Кожен день у таборі - тематичний. 1 червня –«Child Protection Day». Діти зібралися на подвір’ї і вихователі розподілили їх на загони. Відкриття розпочалося з урочистої лінійки, на якій було оголошено та затверджено план роботи табору. Після лінійки кожний загін пішов у свою кімнату, де діти почали створювати назви загонів, розучувати табірну пісню «Happy Campers». Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року, тому в цей день мовні ігри та вправи були об’єднані тематикою «A world of colours».Учні запропонували внести правило дрес-коду у програма табору.

/Files/images/DSC03185.JPG

/Files/images/DSC03187.JPG/Files/images/Презентация Microsoft PowerPoint — копия.jpg

2 червня в таборі - «Father’s Day». Кольором дня став білий - колір чистоти, добробуту та безпеки. В цей день вихованці висловлювали повагу і любов татусям. Тато для кожної дитини є таким же важливим, як і мама. Тому недарма останнім часом поруч із днем матері у більшості країн світу почали урочисто святкувати батьківський день у червні. Учні 5-6 класів поринули в атмосферу українських козацьких традицій під час вікторини «Cossacks Glory». Старшокласники мали змогу обговорити проблеми родинних відносин, переглянувши уривки з фільму «The Pursuit of Happіness». На завершення дня проведенно майстер-клас з виготовлення вітальних листівок та декорацій для тематичної вечірки «Moustache Party», під час якої учасники табору взяли участь у конкурсі «Dad All Mighty» та виконали хіт Джо Кокера «My Father's Son». Усі захопилися фотосесією із власноруч створеними вусами.

/Files/images/DSC03197.JPG

/Files/images/DSC03200.JPG

/Files/images/DSC03214.JPG

/Files/images/DSC03205.JPG

/Files/images/DSC03191.JPG

/Files/images/bbq.jpg

6 червня у таборі " Language Station" Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. - «Barbeque Day». Інтерактивні ігри, вікторини та відеопрезентації присвячені навичкам здорового харчування, тому основний колір дня – зелений, що символізує здоров’я та гармонію. Учні 5-6 класів виготовили міні-постери «To eat or not to eat». Учні 8, 10-х класів ділилися рецептами улюблених страв та відвідали віртуальний ресторан, виконуючи ролі досвідчених офіціантів та вибагливих відвідувачів. Використання тематичного пісенного матеріалу сприяло активному вживанню лексики та граматичних структур з теми «Food». Учасники табору виконували караоке «Healthy food will make you smile» та « Food blues».

/Files/images/DSC03218.JPG

/Files/images/DSC03229.JPG

/Files/images/DSC03226.JPG

/Files/images/cooperation day.jpg

7 червня у таборі «Language Station» Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. - «Cooperation Day». Колір цього дня - синій, як літнє небо та море. учасники табору здіснили подорож до Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка, щоб взяти участь у спортивних розвагах та змаганнях, запропонованих волонтеркою Корпусу Миру Дешею Логан. Деша розповіла учням, що Field Day - надзвичайно популярний спортивний захід в американських школах. Змагання відбуваються на свіжому повітрі. В програмі – рухливі ігри, конкурси та перегони, такі як Egg and Spoon Races, Three Legged Races, Sack Races, Parent and Child Races та багато інших. Дітям сподобалися такі незвичайні, дещо кумедні спортивні конкурси, особливо триногі перегони, естафета з водяною кулею та перетягування каната. Вони отримали море позитиву та незабутні емоції. А ще познайомилися з учасниками мовного табору «Little Heroes» Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка.

/Files/images/DSC03279.JPG

/Files/images/DSC03270.JPG

/Files/images/DSC03272.JPG

/Files/images/DSC03258.JPG

/Files/images/DSC03276.JPG

/Files/images/DSC03266.JPG

/Files/images/art.jpg

8 червня учасники табору «Language Station» Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. зазнали мистецького нападу. «Art Attack Day» був насичений різними заходами, які сприяли розвитку інтересу дітей до мистецтва, бажанню творити, пізнавати щось нове. Цього дня в одязі переважав рожевий колір, якій асоціюється з романтикою, з світом мрій, витонченістю і ніжністю. Учні мали змогу ближче познайомитися зі світом прекрасного – музикою, театром, кіно, образотворчим та декоративно-ужитковим мистецтвом. Діти переглянули відеопрезентацію робіт відомих художників та виконали завдання тесту «Inspire You Heart with Art Day». Із задоволенням учні познайомилися із мистецтвом написання сенкана — східного стилю віршів. Освоїти його зовсім не складно, навіть більше того, — це корисно, завдяки розширенню словникового запасу учнів, вдосконалення та активізація навичок вживання в мовленні прикметників, часових форм дієслів, синонімів. Згодом було проведено майстер-клас з виготовлення міні-книги орігамі. Школярі створили різнокольорові книжечки, в які записали власноруч створені сенкани «Happy Campers» та «Summer». А ще масу позитивних емоцій отримали діти від проведення караоке.

/Files/images/DSC03288.JPG

/Files/images/DSC03282.JPG

/Files/images/DSC03298.JPG

/Files/images/DSC03289.JPG

/Files/images/DSC03293.JPG

/Files/images/DSC03295.JPG

/Files/images/leisure.jpg

9 червня «Leisure Time Day» в таборі був цікавим та веселим. Всі діти мали можливість розповісти про своє улюблене заняття англійською мовою під час інтерактивної гри “So Many Peoplу, So Many Hobbies”. Проводилось опитування групи щодо талантів та здібностей учнів у форматі mingle – тип завдань, для виконання яких учні вільно рухаються класом. В деяких дітей виявились спільні інтереси. Учні переглядали відео про хобі англійською мовою, виконували цікаві завдання в групах, грали mime game “Guess the leisure activity”. Оскільки кольором дня був сонячний, життєрадісний жовтий, учасники табору вивчили жартівливу пісню «Yellow lemon tree».

/Files/images/DSC03308.JPG

/Files/images/DSC03306.JPG

/Files/images/DSC03310.JPG

/Files/images/DSC03313.JPG

/Files/images/DSC03318.JPG

/Files/images/science.jpg

12 червня – «Sience Day», кольором якого обрано індіго — колір, середній між темно-синім та фіолетовим. Цей загадковий колір розвиває психічні здібності, очищує мислення, звільняє від тривог і страхів. Сьогодні учасники табору взяли участь у квесті Science and Technology Quest . Команди учнів на швидкість і правильність виконували різноманітні завдання: розкодувати фразу, зашифровану у ребусі, розв’язували логічні задачі «Brain Teasers for Brainy Students», створювали власні телефонні додатки «Cool Apps», дізналися цікавинки про Британію під час виконання тесту «Quiz on Britain», вивчили мову SMS та познайомилися з видатними винахідниками та корисними винаходами людства. Запропоновані вчителями завдання були добре вмотивованими, дійсно цікавими для учнів та побудованими на реальних ситуаціях. Кожна паперова інструкція збирала до гурту круг себе гравців, які намагалися правильно розтлумачити інформацію про подальший маршрут. Діставшись до кінцевого пункту, діти відшукали солодкий скарб.

/Files/images/DSC03330.JPG

/Files/images/DSC03339.JPG

/Files/images/DSC03356.JPG

/Files/images/DSC03363.JPG

/Files/images/DSC03343.JPG

/Files/images/happy residents.jpg

13 червня у «Happy Residents Day» кемпери табору «Language Station» Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. здійснили подорож до садиби Остен-Сакен на межі сел Немішаєве та Мироцьке. Учні дізналися,що історія Немішаївського палацу, садиби Остен-Сакен починається у 19 столітті. Палац фон-дер Остен-Сакенів — пам'ятка архітектури , яка й досі притягує туристів. Протягом екскурсії учні збагатили лексичний запас з теми «A trip Around Town», зіграли тематичне «Bingo», зробили колекцію світлин на тлі палацу для презентації «My Town». Діти з великим задоволенням взяли участь в естафеті з водяною кулею, грали в активні ігри та навіть провели репетицію танцювального флешмоба.

/Files/images/DSC03394.JPG

/Files/images/DSC03379.JPG

/Files/images/DSC03407.JPG

/Files/images/DSC03415.JPG

/Files/images/DSC03399.JPG

/Files/images/DSC03409.JPG

/Files/images/first aid.jpg

14 червня відзначають Всесвітній день донора, а в таборі «Language Station» Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів - First Aid Day. Кольором дня символічно став кроваво – червоний.

Екстрені ситуації, при яких необхідне надання першої допомоги, відбуваються несподівано. Надавати першу допомогу потерпілому має вміти кожна людина, яка опинилася поряд з постраждалим. Цьому треба вчитися і опановувати відповідні навички ще під час навчання в школі. Учасники табору засобами англійської мови ознайомилися з правилами надання першої медичної допомоги під час виконання First Aid Kit Quiz. Інтерактивна гра Self-treatment for Survival сприяла активізації навичок індивідуальної роботи, роботи в парах та малих групах. Діти із задоволенням грали в імітаційну гру «Лікар – пацієнт», вивчили пісню «Safe and Sound», обмінювались інформацією стосовно здорового способу життя.

/Files/images/DSC03422.JPG

/Files/images/DSC03436.JPG

/Files/images/DSC03439.JPG

/Files/images/DSC03444.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 208

Коментарi