• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Оголошення

Увага!


Ми поступово переходимо на новий сайт. Перейдіть по ссилці https://nemishnvk.wixsite.com/school2

Оголошення!

Організацію прийому дітей до 1-х класів 2020-2021 н.р. відтерміновується.

Про початок прийому буде повідомлено пізніше.

Оголошення!

НЕМІШАЇВСЬКИЙ НВК оголошує набір дітей до першого класу!

13 березня 2020 року о 17.00 в актовій залі Немішаївського НВК відбудуться збори батьків майбутніх першокласників.

Набір до 1 класу 2020-2021

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ 2020-2021 Н.Р.

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 16.04.2018 №367 «Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

Прийом документів до 1-х класів буде здійснюватись з 1.04.2020 по 31.05.2020року.

- Всі батьки можуть подати документи до школи з по в робочий час.

- З 1.06. по 15.06. документи прийматись не будуть !

Прийом заяв відновиться з 16.06.2020 по 31.08.2020 року !

- Першочергове зарахування гарантоване дітям, що проживають в мікрорайоні закладу освіти.

- Наступні мають право на зарахування діти, чиї рідні брати/сестри є учнями школи та діти, чиї батьки є працівниками школи.

- На вільні місця з 1.06.2020 по 15.06.2020 будуть зараховані діти, що проживають в інших мікрорайонах, шляхом жеребкування.

1.06.2020 р. буде оприлюднено список дітей, зарахованих до 1 класу та інформацію про можливі вільні місця і процедуру жеребкування.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ 2020-2021 Н.Р.

Конституція України

Стаття 53. Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ОСВІТУ"

Стаття 12. Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п. 1.Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ"

Стаття 18. Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.

Що потрібно взяти для подання документів дитини

до 1 класу на 20120 - 2021 н.р. у Немішаївському НВК

1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки напишуть в день подання документів).

2. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.

3. Медична довідка дитини встановленого зразка (ОРИГІНАЛ)

http://moz.gov.ua/article/news/chi-budut-u-shkolah-zberigatis-medkartki-detalno-pro-skasuvannja-formi--026o

ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма № 0 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду”. У разі, якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

ПРО ФОРМИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у "Карті профілактичних щеплень" (форма № 063/о). "Карта профілактичних щеплень", яка містить. Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

4. Копія та оригінал документу, який підтверджує місце проживання дитини:

- паспорт одного з батьків або витяг з реєстру(при наявності ID-картки);

- копія та оригінал договору про оренду квартири юридично завірений.

- інші офіційні документи (оригінал та копія), що засвідчують місце проживання дитини.

/Копії всіх документів завіряються відповідно оригіналів та лишаються в пакеті наданих документів до Немішаївського НВК/

Основні положення, якими унормовано прийом дітей до 1-го класу:

· Навчання у середній загальноосвітній школі починається з 6- або 7-річного віку ( п. 3 ст. 36 Закону України «Про освіту»)

· До першого класу,як правило, зараховують дітей із 6 років ( п.22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затв. Постановою КМУ від 27.08.2010 №778)

Усталена практика не допускати приймання до школи дітей ,яким станом на 1 вересня не виповнилося 5 років 8 місяців. Про відповідний контроль комплектування перших класів ішлося в постанові Держсанепідслужби від 29.07.2009 №20 «Про підготовку загальноосвітніх навчальних закладів до нового 2009/2010 навчального навчального року».

- Надання документів дитини до зарахування в 1 клас здійснюється батьками, або особами, що їх замінюють.

- Присутність дитини при наданні документів не є обов'язковою, оскільки співбесіда з нею проводитись не буде.

Що потрібно зробити для надання документів дитини

до 1 класу на 2020 - 2021 н.р. у Немішаївському НВК

1. Прийти в зазначений час з усіма необхідними документами.

2. Надати документи в комісію, написати заяву.

3. Ознайомитись зі списками дітей, які рекомендовані до зарахування в 1 клас на підставі наданого повного пакету документів та відповідно умов прийому.

Прийом документів здійснюватиметься з 1 квітня по 31 травня.

Що потрібно придбати для першокласника:

- Шкільна форма не є обов`язковою для учнів, але загальним обговоренням питання батьківською громадою та педколективом школи було прийнято рішення про відповідність одягу учнів офіційно-діловому стилю.

- Спортивна форма та взуття;

- Портфель або рюкзак, що відповідають віковим та індивідуальним фізіологічним особливостям дитини;

- Елементарне канцелярське приладдя (ручки, олівці, фарби, зошити)

Адміністрація школи

Кiлькiсть переглядiв: 1334

Коментарi