• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Сторінка учня

ПРАВИЛА ДЛЯ УЧНІВ

1. Будь патріотом своєї Батьківщини. Гідно носи звання громадянина України, звання учня і дорожи честю своєї школи, свого колективу.

2. Старанно навчайся. На уроках будь уважним і гарно поводься. Добросовісно і самостійно виконуй завдання вчителя. Своєчасно приходь на навчання, не пропускай уроків. Буді чесним і правдивим.

3. Оволодівай досягненнями сучасної культури і техніки, навчись користуватися комп’ютером, розвивай свої здібності, готуй себе до свідомого вибору професії.

4. Дотримуйся режиму дня. Щоденно роби ранкову гімнастику, завжди будь чистим і охайним, тримай своє робоче місце в належному порядку.

5. Дотримуйся вимог санітарії та гігієни. Уроки фізичного виховання відвідуй у спортивному одязі, на інших навчальних заняттях твій одяг повинен відповідати санітарно-гігієнічним та етичним нормам.

6. Шкільна форма для учнів початкових та середніх класів є обов’язковою (темний низ, зелений верх). Для учнів старших класів – діловий стиль одягу.

7. Розумно плануй і використовуй час, будь точним, учись правильно організувати свою працю: читай книги, бери участь у роботі гуртків, займайся фізкультурою, спортивними та іншими цікавими іграми.
8. Зразково поводь себе в школі, вдома та в громадських місцях, на вулиці. Вітайся з учителями та іншими працівниками школи, знайомими, товаришами. Приділяй увагу старшим, поступайся їм місцем.

9. Дотримуйся правил техніки безпеки та правил дорожнього руху.

10. Бери активну участь у громадянському та культурному житті школи, допомагай товаришам краще навчатися і працювати.

11. Бережливо стався до шкільного та іншого майна, до своїх речей і речей товаришів. Приходь до школи з усіма необхідними підручниками, щоденником і письмовим приладдям, не бери з собою зайвих речей.

12. Слухай батьків і старших членів сім`ї, допомагай їм в домашніх справах, піклуйся про молодших.

13. Виконуй вимоги вчителів і чергових учнів.

14. Учень не вживає брутальних слів, спиртних напоїв і наркотиків, не палить.

15. Учням забороняється користуватися мобільними телефонами під час навчальних занять.

16. Бережи і охороняй природу.


Кiлькiсть переглядiв: 1947

Коментарi

 • Влад

  2016-06-15 12:15:14

  Ех,якби у мене була можливість з нею зустрітись. Бо як тільки дивкюсь на її фото,то на очі сльози находять. Я зізнаюсь ще ні до кого з вчителів не відчував таку любов,як до Галини михайлівни...

 • Владік

  2016-06-07 19:12:14

  Свій наступний вірш я присвячую Галині Михайлівні...

 • Владік

  2016-06-07 19:01:59

  Ще мені симпатичні Хімія і Українська мова і література...

 • Владік

  2016-06-07 18:59:36

  Найбільше мені подобається вчитель художньої йультури Галина михайлівна. Вона найдобріша вчителька,і я скажу"Галина Михайлівна,я вас дуже поважаю і люблю,як другу маму"...