• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Профільні класи школи

СПИСОК УЧНІВ 8 – А КЛАСУ (ДОПРОФІЛЬНИЙ БІОЛОГІЧНИЙ)

1. Бем Євгеній Володимирович

2. Буковен Богдан Володимирович

3. Вербицька Марія Русланівна

4. Горбатенко Ярослав Олександрович

5. Данильчук Наталія Юріївна

6. Демкович Богдан Ярославович

7. Заєць Дарина Вікторівна

8. Карп’юк Світлана Миколаївна

9. Коваль Ганна Анатоліївна

10. Копиця Іван Андрійович

11. Кузьменко Дар’я Русланівна

12. Коваленко Володимир Володим.

13. Латюк Дмитро Олександрович

14. Латюк Іван Сергійович

15. Литвиненко Артем Дмитрович

16. Нікуліна Ангеліна Андріївна

17. Пашко Вікторія Сергіївна

18. Пономаренко Вероніка Олексіївна

19. Прокопчук Юлія Олегівна

20. Радченко Валерія Вікторівна

21. Соболькова Владислава Ігорівна

22. Тесленко Єгор Сергійович

23. Чередніченко Аліна Ол-вна

24. Худенко Катерина Олександрівна

25. Черненко Дмитро Володимирович

СПИСОК УЧНІВ 10 – А КЛАСУ (ПРОФІЛЬНИЙ БІОЛОГІЧНИЙ)

1. Артюх Дмитро Сергійович

2. Бондаренко Дмитрій Валентинович

3. Базуєв Нікита Ігорович

4. Величко Дмитро Олександрович

5. ГоловкоТаміла Вадимівна

6. Гупалюк Маряна Вікторівна

7. Дячок Наталія Григорівна

8. Довженко Олександр Олександрович

9. Зазека Артем Богданович

10.Животівський Максим Вікторович

11. Жук Іван Олександрович

12. Іванченко Лілія Олександрівна

13. Кривушин Олександр Андрійович

14. Колосніченко Юлія Олександрівна

15. Кілімович Катерина Сергіївна

16. КовальІрина Сергіївна

17. Кожем’яка Роман Володимирович

18. Мельніченко Каріна Валентинівна

19. Матьошко Кирило Олексійович

20. Машкін Сергій Анатолійович

21. Малихін Валентин Святославович

22. Нагорна Олена Анатоліївна

23. РозгонюкНаталія Олегівна

24.Сімонов Євгеній Володимирович

25. Тарарієва Катерина Сергіївна

26. Тимошенко Христина Романівна

27. Франчук Єлизавета Володимирівна

28. Шаріна Поліна Андріївна

СПИСОК УЧНІВ 11 КЛАСУ (ПРОФІЛЬНИЙ МАТЕМАТИЧНИЙ)

1. БіланКатерина Юріївна

2. Виноградов Станіслав Ол-вич

3. Демидов Олександр Олександрович

4. Дідук МаріяВасилівна

5. Дмитрик Ольга Володимирівна

6. Кривошей Андрій Михайлович

7. Матьошко Данило Олексійович

8. Матура МирославаРусланівна

9. Мисько Юлія Павлівна

10. Нечипоренко Ірина Валеріївна

11. Постоєнко Михайло Володимирович

12. СмокольчукНадія Олександрівна

13. Ткаченко Руслана Олександрівна

14. Шевчук Вадим Сергійович

15.Яланецька Каріна Петрівна

Кiлькiсть переглядiв: 92

Коментарi