ВІДДІЛ ОСВІТИ БОРОДЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІІ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НЕМІШАЇВСЬКИЙ НВК «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА ІІ – ІІІ СТУПЕНІВ – ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ»

Н А К А З

31.08.2017 смт. Немішаєве № _______

Про зарахування учнів до 1-х

та 10 класу

1. Відповідно до поданих заяв батьків

НАКАЗУЮ:

1. Зарахувати до 1 - А класу (класовод Бєляєва І.П.) учнів:

1. Белінський Іван

2. Бондаренко Заріна

3. Восколович Анна

4. Волощук Ольга

5. Гаєвський Вадим

6. Гавжеєв Микита

7. Давидчук Соломія

8. Забара Анастасія

9. Кочмарьов Гліб

10. Ляхевич Віктор

11. Мевшин Андрій

12. Мироненко Артем

13. Острогляд Остап

14. Пелешок Ольга

15. Почапська Ангеліна

16. Стонкус Володимир

17. Терещенко Максим

18. Франчук Макар

2. Зарахувати до 1 - Б класу (класовод Слобожан Н.М.) учнів:

1. Анохіна Марія

2. Бондаренко Дар’я

3. Вигівський Тимофій

4. Вигівська Ангеліна

5. Вишняк Михайло

6. Возняк Варвара

7. Горожанкіна Тетяна

8. Зазека Давід

9. Зазека Даніїл

10. Карп´юк Марія

11. Кустова Дар´я

12. Кравченко Артем

13. Лисенко Софія

14. Маруда Артем

15. Олейник Дмитро

16. Першаков Артем

17. Першаков Максим

18. Рибалко Софія

19. Скришевський Олександр

20. Соколова Марія

3. Зарахувати до 1 - В класу (класовод Малініна І.В.) учнів:

1. Березяк Валерія

2. Голомий Юлія

3. Городник Софія

4. Давиденко Олексій

5. Дунін Володимир

6. Коваленко Лада

7. Кінаш Анастасія

8. Крамар Анастасія

9. Кришталь Катерина

10. Кулаковський Максим

11. Майданюк Анастасія

12. Митрович

13. Маруда Софія

14. Прихідько Матвій

15. Ромов Божен

16. Стропша Віталій

17. Устій Артем

18. Фурдига Олег

4. Зарахувати до 10-го класу (класний керівник Вигівська Г.П.) учнів:

1. Артюх Дмитро

2. Базуєв Нікита

3. Бондаренко Дмитрій

4. Величко Дмитро

5. Головко Таміла

6. Гупалюк Мар’яна

7. Довженко Олександр

8. Дячок Наталія

9. Животівський Максим

10. Жук Іван

11. Зазека Артем

12. Іванченко Лілія

13. Кривушин Олександр

14. Коваль Ірина

15. Кілімович Катерина

16. Кожем’яка Роман

17. Колосніченко Юлія

18. Колесник Віталій

19.Малихін Валентин

20. Машкін Сергій

21. Мельніченко Карина

22.Матьошко Кіріл

23. Розгонюк Наталія

24. Сімонов Євген

25. Тарарієва Катерина

26.Тимошенко Христина

27. Франчук Єлизавета

28.Шаріна Поліна

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор НВК А.В.Примаченко

Кiлькiсть переглядiв: 115

Коментарi